VÅRA KONTOR

Stockholm

Sveavägen 61, 2tr
113 59 Stockholm

+46 8 555 785 50
info@tbs.se

Göteborg

Drottninggatan 30, 2 tr
411 14 Gothenburg

+46 31 337 55 95
info@tbs.se

Malmö

Djäknegatan 5
211 35 Malmö

+46 40 18 71 44
info@tbs.se

MEDARBETARE

Viktoria Andersson

MEDIESPECIALIST

+46 761 731 641
viktoria.andersson@tbs.se

Olle Borgstav

CEO & PROJEKTLEDARE

+46 708 44 23 50
olle.borgstav@tbs.se

Theresa Broströmer

PROJEKTLEDARE

+46 707 44 70 80
theresa.brostromer@tbs.se

Christian Forsman

 GRUNDARE & SO

+46 707 31 60 24
christian.forsman@tbs.se

Veronica Horvath

PROJEKTLEDARE

+46 709 95 61 70
veronica.horvath@tbs.se

Magnus In de Betou

PROGRAMMATIC

+46 763 47 53 85
magnus.indebetou@tbs.se

Madeleine Karlsson

MEDIESPECIALIST

+46 707 14 06 14
madeleine.karlsson@tbs.se

Marcus Kres

ANALYS & INSIKT

+46 703 79 77 8
marcus.kres@tbs.se

Andreas Liss-Daniels

PROJEKTLEDARE

+46 708 83 88 12
andreas.liss-daniels@tbs.se

Jessica Löfgren Norrman

COO & PROJEKTLEDARE

+46 707 98 98 97
jessica.lofgren@tbs.se

Paul Macksey

TV/VIDEO & TRADING

+46 707 29 87 70
paul.macksey@tbs.se

Lena Sollerud

CFO

+46 708 56 03 25
lena.sollerud@tbs.se

Philippa Tuvesson

MEDIESPECIALIST

+46 732 34 94 89
philippa.tuvesson@tbs.se

Anna Verdin

MEDIESPECIALIST

+46 123 45 67 89
anna.verdin@tbs.se

Sophie Yard

CAMPAIGN MANAGER

+46 723 58 40 08
sophie.yard@tbs.se

Oskar Zander

PROJEKTLEDARE & DIGITAL STRATEG

+46 728 99 25 86
oskar.zander@tbs.se

Vill du bli en av oss?

Vi söker alltid efter nya talanger som kan bidra till att ytterligare förstärka vårt erbjudande. Låt oss ta en kopp kaffe och diskutera vilka möjligheter som finns.